Pirmas kreditas iki 9 mėn. iki 1000€ NEMOKAMAI
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 37,07 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1210,46 €, mėnesio įmoka – 101 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 60,43%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis - 0 €.

Slapukų naudojimo principai

Slapukai yra nedidelės teksto rinkmenos, atsiunčiamos į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Tekstinėse rinkmenose yra informacijos, kuri naudojama, kad būtų pagerintas tam tikro interneto puslapio funkcionalumas ir naudojimasis juo.

Slapukų naudojimas yra grindžiamas tam tikrais juridiniais pagrindais: UAB „Nordecum“ jie reikalingi įstatyme nustatytų įsipareigojimų, sutartyje nustatytos naudojimo kokybės ir patogesnio naudojimo užtikrinimui, o turint Jūsų sutikimą – ir rinkodaros tikslais.

Slapukai suteikia galimybę UAB „Nordecum“ siūlyti, vystyti ir apsaugoti finansines paslaugas bei užtikrinti, kad paslaugų pasiūlymai geriausiai atitiktų Jūsų poreikius, o taip pat užtikrinti patogesnę ir saugesnę vartotojo patirtį.

Jei norite, galite išjungti visus slapukus naršyklės nustatymuose arba ištrinti visus savo įrenginyje saugomus slapukus. Skirtingų tipų naršyklės slapukų išjungimui naudoja skirtingus metodus. Blokuodami slapukus, turite atsižvelgti į tai, kad užblokavus tinklalapių slapukus, svetainės funkcijos jums gali tapti neprieinamos.

Paprastai UAB „Nordecum“ naudoja su slapukais susijusią informaciją šiais tikslais: vartotojų patirties užtikrinimui; paslaugų vystymui; naudojimo analizei; rinkodaros taikymui. UAB „Nordecum“ svetainėje rinkodaros ir statistikos tikslais gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, produktus ir paslaugas, taip pat socialinės žiniasklaidos plėtinius (pvz., Facebook plugin, Google Analytics). UAB „Nordecum“ interneto svetainėse trečiųjų asmenų paslaugoms arba trečiųjų asmenų programoms taikomos trečiųjų šalių asmens duomenų apsaugos taisyklės.

UAB „Nordecum“ naudoja dviejų tipų slapukus:

  • Laikini slapukai išsaugomi laikinai, tik kol lankotės tinklalapyje. Laikini slapukai leidžia tinklalapyje išsaugoti Jūsų ankstesnius pasirinkimus (pvz., naudotojo vardą, kalbos pasirinkimą ir t. t.) ir pasiūlyti efektyvesnes ir suasmenintas funkcijas.
  • Nuolatiniai slapukai saugomi 14 mėnesių, tačiau jei norite, galite juos patys ištrinti iš įrenginio. Pagrindiniai fiksuotų slapukų tikslai: žiniatinklio naršyklės atpažinimas, paslaugų teikimas, svetainės saugumas ir paslaugų vientisumas, vartotojų statistika ir analizė, naudotojų poreikių analizė.

Laikui bėgant UAB „Nordecum“ gali atnaujinti ir pritaikyti slapukus, kad pagerintume paslaugų kokybę.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite el. pašto adresu dpo@itm.ee. Jeigu pageidaujate informacijos apie tai, kaip UAB „Nordecum“ tvarko Jūsų asmens duomenis, susipažinkite su Kliento duomenų tvarkymo UAB „Nordecum“ principais.