Pirmas kreditas iki 9 mėn. iki 1000€ NEMOKAMAI
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 37,07 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1210,46 €, mėnesio įmoka – 101 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 60,43%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis - 0 €.

Pagalba gaunant kreditą

Čia galite rasti dažnai užduodamus klausimus, susijusius su „Smspinigai.lt“ kreditais, ir atsakymus į juos. Jei atsakymo į sau rūpimą klausimą neradote, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus.

 

Paraiškos pateikimas
 • Jei ESATE „Smspinigai.lt“ klientas arba jau užsiregistravote – gavote iš mūsų SMS pranešimą, kad registracija sėkmingai baigta, – galite pildyti paskolos paraišką prisijungę kaip esamas klientas. Suveskite prašomus duomenis (savo asmens kodą, telefono numerį ir kliento arba ankstesnės sutarties numerį) ir pasirinkite Jums tinkamą mėnesio įmoką pagal pasirinktą sumą.

  Jei nesate „Smspinigai.lt“ klientas, pirma reikia registruotis (skaitykite 3 klausimą).

  Norėdami gauti „Smspinigai.lt“ vartojamąją paskolą nuo 100 iki 5 000 EUR, kurios terminas nuo 90 dienų iki 5 metų. Patikrinusi paskolos gavėjo galimybę skolintis per „Sodros“, Gyventojų registro ar „CreditInfo“ duomenų bazes, darbuotoja parengs paskolos teikimo sutartis. Sutarties paruošimo ir vartojamosios paskolos išdavimo procesas užtrunka apie 15 minučių. Gavę Jūsų paraišką „Smspinigai.lt“ darbuotojai susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir informuos apie sprendimą dėl paskolos.

 • Žingsniai: REGISTRACIJA

  1. Atsidarykite puslapį www.smspinigai.lt ir spauskite „Registruotis
  2. Užpildykite registracijos formą ir spauskite "Užsiregistruoti"
  3. Sumokėkite registracijos mokestį (prisijunkite prie savo internetinės bankininkystės ir sumokėkite 0,01 EUR registracijos mokestį į mūsų įmonės sąskaitą tame pačiame banke. Mokėjimo paskirtyje rašykite taip: Tvirtinu sutikimą Nr. CRC32 kodas <Jūsų CRC32 kodas>).
  Registracijos pavyzdys
 • Visų išduodamų paskolų sąrašą su grąžinimo terminais galite rasti internete adresu: https://www.smspinigai.lt/kreditai

 • Norėdami gauti paskolą, kreipkitės bet kuriuo paros metu, paraiškas peržiūrime Klientų aptarnavimo tarnybos darbo metu. Visiškai grąžinus vieną paskolą, galima prašyti kitos. Grąžinamos įmokos tikrinamos ir įvedamos į „Smspinigai.lt“ sistemą tą pačią arba kitą dieną po įmokos gavimo. Ne darbo dieną gautos įmokos į sistemą įvedamos kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne AB SEB bankas ar Swedbank AB) – įskaitymas gali trukti ir ilgiau.

 • BVKKMN – metinė kredito grąžinimo norma, kurios dydis priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio. Kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė BVKKMN.

  Paskolos suma 700 €
  Paskolos terminas 12 mėnesiai
  Paskolos mokestis 200 €
  Palūkanos nuo sumos 49,14 %
  BVKKMN 62,96 %
  Visa grąžintina suma 900 €

Paskolos apmokėjimas
 • Paskola grąžinama pervedant pinigus internetu arba bankų filialuose. Pavedime nurodykite šiuos duomenis: Gavėjo sąskaita –
  Swedbank AB LT977300010124006990,
  AB SEB bankas LT087044060007635988,
  DnB LT384010042402976236,
  AB Šiaulių bankas LT137180300007467872

  Gavėjo pavadinimas – UAB „Nordecum“
  Gavėjo kodas – 302535232
  Mokėjimo paskirtis – paskolos gavėjo asmens kodas.

  Grąžintos sumos į „Smspinigai.lt“ sistemą įvedamos tą pačią ar kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne AB SEB bankas ar Swedbank AB) sąskaitų, įskaitymas gali trukti ir ilgiau. Dėmesio! Įmokos, kurių mokėjimo paskirtyje nebus nurodytas paskolos gavėjo asmens kodas, gali būti neįskaitytos. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje BŪTINA nurodyti to asmens vardą, pavardę ir asmens kodą. Įmokos be būtinų duomenų bus įskaitomos tik pagal teisingai užpildytą ir atsiųstą prašymą įmokai įskaityti.

 • Taip, galima. Grąžinant paskolą, mokėjimo pavedimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą ėmusio žmogaus asmens kodą.

 • Taip, tačiau mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą paėmusio asmens vardą, pavardę ir asmens kodą.

 • 0,01 € registracijos mokestį būtina atlikti tik iš savo asmeninės sąskaitos. Pervedimo, gauto iš kito asmens sąskaitos, neįskaitysime ir patvirtinti registracijos negalėsime.

 • Norint pasirašyti kredito sutartį ir pridėti savo elektroninės bankininkystės paskyrą, pirmiausia reikia sumokėti 0,01 EUR dydžio mokestį ir pervesti jį iš savo banko sąskaitos į UAB „Nordecum“ banko sąskaitą.

  Šį pervedimą būtina atlikti iš tos banko sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti kredito sumą. Prie pervedimo paskirties būtina nurodyti „Tvirtinu sutikimą Nr. CRC32 kodas <Jūsų CRC32 kodas>“.

  Šį pervedimą būtina atlikti iš Jūsų asmeninės banko sąskaitos!
  Jei savo banko sąskaitą turite atsidarę Swedbank AB, AB SEB bankas , DnB, AB Šiaulių bankas, pinigus galite pervesti į atitinkamas mūsų banko sąskaitas. Tokiu atveju procesas užims vos kelias minutes.
  Jei esate atidaręs sąskaitą kitame banke, registracijos mokestį galite pervesti į mūsų banko sąskaitą Swedbank AB. Tokiu atveju apmokėjimo procesas gali užtrukti vieną darbo dieną.

  Šis mokestis nėra grąžinamas.

  Mokėjimo rekvizitai:
  Gavėjo vardas: UAB „Nordecum“
  Suma: 0,01 EUR
  Paskirtis: Tvirtinu sutikimą Nr. CRC32 kodas <Jūsų CRC32 kodas>
  Banko sąskaitos numeris (Swedbank AB AB): LT977300010124006990
  Banko sąskaitos numeris (AB SEB bankas): LT087044060007635988
  Banko sąskaitos numeris (Luminor Bank AB): LT384010042402976236
  Banko sąskaitos numeris (AB Šiaulių bankas): LT137180300007467872

 • Vėluojančiam mokėti klientui siunčiami priminimai. Jei ir po „Smspinigai.lt“ išsiųstų priminimų nesumokate ar nesusisiekiate su mumis, skola perduodama skolų išieškojimo įmonei. Visos priemonės, kurių imasi „Smspinigai.lt“, jei klientas vėluoja mokėti, išdėstytos Paskolos sutarties Bendrųjų sąlygų 5-ame skyriuje. Sutarties sąlygas rasite čia »

 • Pakeisti mokėjimo datą galima. Norint tai padaryti, reikia pervesti į mūsų sąskaitą atitinkamą sumą, būtinai prie įmokos, mokėjimo paskirtyje, nurodyti „PAKEISTI“ ir savo paskolos numerį. Daugiau informacijos rasite prisijungę prie savitarnos.

 • Paskolos pratęsimas įmanomas. Pratęsti vienos įmokos mokėjimą galima ne daugiau kaip tris kartus. Norint tai padaryti, reikia pervesti į mūsų sąskaitą atitinkamą sumą, būtinai prie įmokos, mokėjimo paskirtyje, nurodyti „PRATĘSIMAS SP...“ ir savo paskolos numerį. Daugiau žiūrėkite čia: Paskolos pratęsimas

Savitarnos