Kreditas remontui Patogi išeitis iš padėties
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Mėnesio įmoka nuo nuo --,--€ / mėn*
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Kas yra kreditas remontui?

Ne viską šiame gyvenime pavyksta įvertinti iš anksto, o padaryti bei išgyventi kapitalinį buto remontą – jau savaime yra beveik žygdarbis. Kartais toks remontas užsitęsia mėnesiais ir net metais.

Kreditas remontui puikus pasirinkimas tiek įsigyjant naują buitinę techniką arba baldus, tiek darant einamąjį buto, namo ar vasarnamio remontą. Mes neprašome užstato. Tiesiog pasirinkite reikiamą sumą, pateikite paraišką, patvirtinkite asmens tapatybę ir mes pervesim pinigus į Jūsų sąskaitą. Remontuokite, statykite, atsinaujinkite kartu su mūsų kreditu remontui tiesiog dabar.

Kas yra kreditas remontui?

Kreditas remontui

 • Solidžios
  sumos
 • Papildomo
  kredito galimybė
 • Greitas
  atsakymas
 • Patogi išeitis
  iš padėties

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!