Pirmas kreditas nemokamai iki 9 mėn. iki 1000 €
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 37,07 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1210,46 €, mėnesio įmoka – 101 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 60,43%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis - 0 €.

Akcijos “Patvirtink savo tapatybę ir laimėk” sąlygos


taisyklės

Bendrosios sąlygos

UAB Nordecum “ akcijos „ Patvirtink savo tapatybę ir laimėk “ (toliau tekste – „Akcija“) organizatorius – UAB ,,Nordecum“, įm. kodas: 302535232, adresas – Žemaitės 21, 03118 Vilnius (adresas korespondecijai: Naugarduko 97, 03160 Vilnius (toliau tekste – „Organizatorius“).

Akcijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, patvirtinę savo asmens tapatybę Lietuvos pašto PayPost skyriuose* bei šią paslaugą teikiančiuose pašto skyriuose**, išskyrus žaidimo Organizatoriaus darbuotojus bei jų šeimų narius.

Nustačius nesąžiningo žaidimo atvejus, dalyvio rezultatai yra anuliuojami, apie tai jam pranešus tapatybės identifikavimo metu nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Prizai – 3 vnt. televizorių THOMSON 40FC3201.


Dalyvavimo terminai ir sąlygos

Vienas dalyvis gali dalyvauti Akcijoje vieną kartą.

Akcijos laikotarpis: nuo 2017-11-27 iki 2017-12-21.

Dalyviai gali būti tik tie fiziniai asmenys, kurie akcijos laikotarpiu yra patvirtinę savo asmens tapatybę Lietuvos pašto PayPost skyriuose* bei šią paslaugą teikiančiuose pašto skyriuose**.

Informacija ir asmens duomenys, kuriuos organizatorius naudoja dėl dalyvavimo Akcijoje, apibendrinami, tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymų ir normatyvinių aktų reikalavimus.

Kiekvienas Akcijos dalyvis bet kuriuo metu Akcijos eigoje, gali raštu pateikti reikalavimą, kad jo duomenų tvarkymas tiesioginės rinkodaros tikslais Akcijos metu būtų nutrauktas.

Gavus Akcijos dalyvio prašymą nutraukti Akcijos dalyvio asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslais, Akcijos dalyvis daugiau nedalyvauja Akcijoje ir nepretenduoja į prizus.


Laimėtojų išrinkimas ir informavimas, prizų atsiėmimas

Prizų laimėtojai bus renkami 2017-12-22 atsitiktinės atrankos būdu ir apie laimėjimą bus pranešta laimėtojui asmeniškai.

Su visais asmenimis, laimėjusiais Akcijos prizus, bus susisiekta asmeniškai Akcijos dalyvio nurodytu telefonu ir/arba elektroniniu paštu ir sutarta dėl prizo atsiėmimo vietos ir laiko.

Norėdamas gauti prizą, prizo laimėtojas privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę ar pasą).

Prizai išsiunčiami per kurjerio tarnybą prizo laimėtojo nurodytu adresu.


Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu akcijoje

Akcijos dalyviui tenka bet kokios nuo jo asmeninės situacijos priklausančios išlaidos (pvz.: kelionės išlaidos į Akcijos prizo atsiėmimo vietą).

Visi privalomi valstybiniai mokesčiai už prizus bus sumokėti Akcijos Organizatoriaus.


Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka

Visi skundai dėl šios Akcijos turi būti pareikšti raštu, aiškiai nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Skundas turi būti siunčiamas Akcijos Organizatoriui UAB ,,Nordecum“, Naugarduko 97, 03160 Vilnius. Akcijos Organizatorius peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia atsakymą.


Kitos sąlygos

Akcijos Organizatorius nėra atsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu Akcijoje.

Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir prizai nekeičiama į kitas prekes.

Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles iš anksto apie tai nepranešęs Akcijos dalyviams, tačiau pakeitimus paskelbęs tais pačiais kanalais, kuriuose paskelbtos pačios taisyklės.


* PayPost skyriai https://www.post.lt/lt/pagalba/pasto-skyriai-dezutes
** Paštų, teikiančių UAB “Nordecum” identifikavimo paslaugą, sąrašas

Pašto pavadinimas Adresas
Skuodo paštas Gedimino g. 6, 98001 Skuodas, Skuodo r. sav.
Rietavo paštas Plungės g. 21, 90018 Rietavas, Rietavo sav.
Žagarės paštas Miesto a. 41, 84019 Žagarė, Joniškio r. sav.
Pagėgių paštas Vilniaus g. 26, 99032 Pagėgiai, Pagėgių sav.
Kybartų paštas J. Basanavičiaus g. 33, 70417 Kybartai, Vilkaviškio r. sav.
Lazdijų paštas Vilniaus g. 19, 67001 Lazdijai, Lazdijų r. sav.
Druskininkų paštas V. Kudirkos g. 39, 66001 Druskininkai, Druskininkų sav.
Varėnos paštas Vytauto g. 21, 65001 Varėna, Varėnos r. sav.
Švenčionių paštas Vilniaus g. 18, 18001 Švenčionys, Švenčionių r. sav.
Švenčionėlių paštas Švenčionių g. 2, 18022 Švenčionėliai, Švenčionių r. sav.
Ignalinos paštas Laisvės g. 64, 30001 Ignalina, Ignalinos r. sav.
Gargždų paštas Kvietinių g. 4, 96001 Gargždai, Klaipėdos r. sav.
Šakių paštas Bažnyčios g. 12, 71001 Šakiai, Šakių r. sav.